Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı geri dönüşüm hizmeti veren öncü firmalardandır. Demir, bakır, cam, plastik, krom, nikel, alüminyum, sarı, kağıt gibi yeniden kullanılabilen ürünler hurda olarak toplanmaktadır. Bunların yanı sıra şantiye, fabrika üretim tesisleri ve tersanelerde bulunan metal kalıntılar, mobilya ürünler, ahşap ürünler, beton kalıntıları, tekstil ürünler, atık yağlar gibi ürünlerde hurdacılık sektörünü ilgilendiren ürünler arasında yer alır. Hurda ve geri dönüşüme en uygun ürünler ise elektronik cihazlardır. Bu cihazlar defalarca üretim sektörlerine hammadde olarak aktarılabilir. Elektronik cihazlar kullanım ve tüketim olarak en yaygın kullanıma sahiptir.

Bursa Hurdacı

Günlük hayatımızın neredeyse her alanında olan bu cihazlar; televizyon, tablet, cep telefonu, beyaz eşyalar, klima ve bilgisayar gibi birçok ev eşyasını içine alır. Hayat konforu için önemli olan cihazların üretim oranı oldukça yüksektir. Doğal olarak tüketilme oranları da aynı oranda yüksek olan cihazlardır. Kullanılmayan atıl ürünleri değerlendiren vatandaşlarımız topluma, yaşam alanımıza ve ekonomiye pek çok fayda sağlamaktadır. Tüm Dünya'da başlatılan geri dönüşüm seferberliğine uymak ve bu konuda bilinçlenmek oldukça önemlidir.

Geri dönüşüm projelerine uymayan bireyler;

Günümüzün en büyük sorunlarından olan doğal kaynaklar ve çevre kirliliğinin asıl sebebi bilinçsiz toplumlardır. Bu nedenle atıl malzemeleri değerlendirme konusunda dikkatli olmamız gerekir. Bursa ve ilçelerinde aktif hizmet veren firmamız hurda malzemeler konusunda ticaret yaparak, çevre kirliliği ve doğal kaynak sorununa katkı sağlamayı amaçlar. Geri dönüşüm faaliyetlerine en uygun ve en etkili çözüm hurdacılık sektörüdür. Tek kullanımlık ürünler dışında geri dönüşüme elverişli tüm malzeme çeşitlerini toplayarak ayrıştırıyoruz. Malzeme cinsine göre ayrıştırılan ürünler düzenlenerek ilgili sektörlere hammadde olarak gönderilir. Bu nedenle vatandaşlarımızın hurda ve atıl ürünleri için firmamıza ulaşmaları konusunda kendimizi hatırlatıyoruz. Bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Bursa En Yakın Hurdacı

Bursa en yakın hurdacı olarak firmamıza ulaşabilir, tüm sorun ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Naylon poşet, pet şişe, pet bardak, kağıt havlu gibi tek kullanımlık ürünler dışında, geri dönüşümü mümkün tüm malzeme ve ürünler için firmamızı aramanızı öneririz. Hurda malzemeler ile ilgili yapılan görüşmelerde ürün hakkında detaylı bilgi ve görüntü alınır. Malzeme kalite ve miktarına göre ortalama bir fiyat verilir ve adres bilgileri alınarak istenilen adreste hurda alışverişi tamamlanır. Talep ettiğiniz gün ve saatte

Bursa Hurdacı Fiyatları

Bursa hurdacı fiyatları, değerlendirmek istediğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Hurda malzemenin gramajı, kalitesi ve miktarı hakkında bilgi aldıktan sonra ortalama fiyatlandırma tarafımızca yapılır. Ayrıca verilecek hurda malzemelerin ayrıştırılması ve düzenli olması fiyatı etkileyen bir durumdur. Ayrıştırma ve düzenleme işlemi ekstra bir mesai gerektirdiği için doğal olarak fiyatı da etkiler. Ödemeler genellikle kapıdan yapılarak, hurda alımı sırasında gerçekleştirilir.

Bursa Hurdacı Nereden Bulurum?

"Bursa hurdacı nereden bulurum?" arayışında olan vatandaşlarımız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirler. Çalışma saatlerinde aktif olan firmamız ile kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz. Bursa ve yakın ilçelerinde hurdalık tüm malzemeler ile ilgileniyoruz.

Bursa Hurdacı