Plastik Hurda Fiyatları

Plastik hurdası doğadan çıkarılan bir maden değildir. Ham petrol, gaz ve kömürün ısı ve basınç altında reaksiyona sokulması sonucu plastik maddesi elde edilir. O yüzden Plastik hurdasının doğada çözünümü uzun yıllar alır. Uzun yıllar almasının yanı sıra çevreye de oldukça zararlıdır.

Plastik hurdası cinslerine göre ayrıştırılır. Hurda Plastiğin poşetler, variller, bazı şişeler, bazı kaplar, kapaklar, bazı borular, şampuan şişeleri, bazı bahçe çitleri, parmaklıklar, pencere kenarları, sera malzemeleri, filmler, ambalajlar, mutfak eşyaları, oyuncaklar, kasetler, yalıtım malzemeleri gibi birçok kullanım alanı vardır. 

Plastiğin piyasada var olma durumuna göre hurda Plastik fiyatları değişkenlik gösterebilir. Geri dönüştürülebilme durumu ve dahil olduğu plastik grubuna göre fiyatlandırmalar ayrılır. 

Hurdacı Etkin, yüksek fiyattan plastik hurda alımı yapar.  Güncel plastik hurda fiyatlarını öğrenmek için hurdacı telefonu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer hurda çeşitleri hakkında Hurdacı Etkin'nin fiyatlarını değerlendirin.

Diğer Hurda Fiyatları