Hurdacılar

Hurda bir eşyanın, ürünün kullanım ömrünü tamamladığını düşünsek bile öyle olmadığını ve farklı bir şekilde yeniden kullanılabileceğini geri dönüşüm sayesinde bizlere gösteren meslek hurdacılıktır. 

Hurdacılar, geri dönüşümün en önemli türü olan hurda geri dönüşümü ile ilgilenirler. Bu metaller basit bir kalay metalinden oluşan kablo olabilecekken yüksek teknolojiye sahip bir ev aleti de olabilir. Tüm bunların sınıflandırmasıyla, geri dönüştürüleceği zaman nerede kullanılması daha faydalı olacaksa orada faydalanılmasıyla ilgilenen hurdacılar, İstanbul’un neredeyse her yerinde aktif olarak faaliyet gösterirler. 

Hurdacı metal hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, plastik hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kağıt hurdası ve karton hurdası gibi hurda çeşitlerini toplar, sınıflandırır ve dönüşüm safhasına dek geçen sürede bekleyerek hangi hurdanın, hangi ürüne dönüşerek insan hayatına daha çok fayda sağlayacağının kritiğini yapar.

İstanbul merkezli olmak üzere hızla metropol bir hale gelen bu şehrin neredeyse her semtinde geniş bir çalışma alanına sahip olan Hurdacı Etkin firması hurdacılar arasında adından en çok söz ettiren firmalardandır. 
Bunun en büyük nedeni Hurdacı Etkin’in, yüksek fiyattan hurda alımı ile müşterilere hak ettikleri değeri göstermesi ve geri dönüşüm açısından hem İstanbul’a çevre kirliliği-doğa koruması kapsamında olumlu bir etkide bulunması hem de İstanbullu çevresinin ekonomisini düşündüğünü kanıtlıyor olmasıdır. 

Geri dönüşümün belediyeler, şehirler ve ülkeler açısından ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Bu hususta hurdacılar içinde ve İstanbul gibi hareketli bir şehirde bu kadar aktif rol alan bir firma olması Hurdacı Etkin’i onu tercih edenler kadar etmeyi düşünenlerin gözünde de hak ettiği yere koyuyor. 

Size en yakın hurdacı hizmetini öğrenmek, hurda çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. 
 

Diğer Sayfalar

En Yakın Hurdacılar
En Yakın Hurdacılar
Hurda Alımı
Hurda Alımı