Kütahya Hurdacı

Hurda; eski maden parçası, parçalanmış ve döküntü durumuna gelmiş veya işe yaramayacak derecede bozulmuş anlamına gelmektedir. Hurdacı; hurda işi yapan kişi ya da kuruluştur. Hurdacılar sadece yaptıkları işle gelir etmemektedir. Aynı zamanda geri dönüşümle sanayiye ve ekonomiye büyük katkı sağlamakta, aynı zamanda çevre sağlığına olumsuz etkilerinden tüm canlıları kurtarmaktadır. Kütahya ili ve ilçelerinde hurda alımı yapmakta olan firmamızın satın aldığı materyaller; hurda demir, hurda bakır kablo, hurda çelik, soyma bakır, alüminyum tel, sarı hurda, hurda krom, hurda piston, hurda profil, hurda plastik, hurda teneke kutu, hurda buzdolabı motoru, hurda radyatör, hurda jeneratör, hurda su motorları, nikel hurda ve benzeri malzemelerdir.

Kütahya Hurdacı; işletmelerde ve sanayi tesislerinde kullanım miadını doldurarak artık geri dönüşüm sürecine girmiş hurda metal ve diğer malzemelerin alımını yaparak tesislerinde işlemek suretiyle tekrar endüstriyel ürün üretimine yönlendirmektedir. Firmamız; profesyonel bir yaklaşım içerisinde maksimum faydayı elde etmek üzere kaliteli ve işinde ehil personel istihdam ederek ekiplerini kurup çalışmakta ve sahip olduğu araç ve teçhizatlarla işleri en kısa zamanda ve yerinde tamamlamaktadır. Hurdaların toplanmasına yönelik talebinizi alır almaz hurda alanınıza gelerek ekibimizce keşif yapılmakta ve tespitler sonucu teklifimiz size anında iletilmektedir. Kütahya ve çevresinde en temiz iş yapmasıyla bilinen firmamız her zaman sözünün arkasında durmaktadır. Hurda alımı için anlaşma yapılır yapılmaz ayrıştırıcılarımız, yükleme ve taşıma araçlarımız ile hurdalarınız en kısa zamanda toplanarak kendi saklama ve işleme alanlarımıza getirilmektedir.

Kütahya En Yakın Hurdacı

Elinizin altındaki Kütahya en yakın hurdacı olarak profesyonel ekibimiz ile her an yanınızdayız. Yapılan her türlü hurda alımı, toplama ve işleme süreçlerinde çevreye zarar vermemek için azami dikkat gösterilmektedir. İş güvenliği ve sağlığını korumak için çalışmalar esnasında gerekli tedbirler alınmaktadır. Hurdacılık bilinçli ve sistemli bir çalışma gerektirmektedir. Her işlem yetkili personelimizin kontrolünde yapılmaktadır. Kütahya hurdacısı olarak deneyimli ve donanımlı personelimiz ile fabrika yıkım ve kesim işleri, fabrika bozumu, alışveriş merkezi sökümü, iş makinesi sökümü, konteyner sökümü de yapılmaktadır. Ayrıca, hurda araç ve kalorifer kazanları alınıp parçalama işlemleri hizmeti de tesisimizde emniyet içerisinde verilmektedir. Gerekli özen ve beceriyi gösteren ve her türlü yetki belgesine sahip hurdacıyı uzakta değil hemen yakınızda arayın. Web sitemizden bize hemen ulaşabilir ve danışmanlarımızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Kütahya Hurdacı Fiyatları

Kütahya hurdacı fiyatları; hurdanızın değerini bilen ve en yüksek fiyatın verildiği adrestir. Üstelik keşif, nakliye ve ortamdaki zeminin temizliği ücretsiz olarak firmamızca karşılanmaktadır. Sürekli bizimle çalışmak isterseniz ve yeterli alanınız varsa hurdalarınızı atmak ve biriktirmek için tesisinize talebinize uygun konteynerler konarak hurdalık alanınız düzenlenmektedir. Hurdalarınız çöp görüntüsünden çıkarılmakta ve ayrı ayrı depolanarak istif ve toplama kolaylığı sağlanmaktadır. İstediğinizde gelip hurdalarınız ayrımı malzeme cinsine göre sağlanmakta, hurda metalleriniz ve diğer hurdalarınız ağırlıklarına vinçlerle nakliye kamyonlarımıza ilave ücret alınmadan yüklenmektedir. Değeri biçilen hurdalarınızın ödemesi anında nakit olarak yapılmaktadır. İsterseniz ödemeniz banka kanalıyla da yapılabilmektedir. Birincil hedefimiz müşterimizin memnuniyeti ve güvenidir. Hurdalığınızın aldığımızdan daha temiz bırakılmasına gayret edilmektedir.

Kütahya Hurdacı Nereden Bulurum?

Kütahya hurdacı nereden bulurum diye endişelerinizi bir kenara bırakın ve hemen telefon numaramıza ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Kütahya merkez ve çevre ilçelerine götürdüğümüz hizmetlerle güveninize en güzel karşılığı verme çabası içerisindeyiz. İnternet üzerinden yazarak 7/24 firmamıza kolaylıkla ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Kütahya hurdacı olarak elinizdeki hurdaları hem değerinden almakta hem çevre sağlığına ve ekonomiye destek verilmektedir. Firmamız geri dönüşüm sektörüne en iyi katkıyı sunmanıza destek olmaya devam etmektedir.

Kütahya Hurdacı