Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı; geri dönüşüme alınarak işlenen hurdaları ham madde olarak sanayiye ve ekonomiye yönlendirilerek önemli gelirler elde edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda, yıllardır edindiği tecrübeyi kullanarak çalışmaları esnasında uyguladığı yöntemlerle hem hurdaların bulunduğu ortamda hem nakliyesi esnasında hem de tesislerimizde işlenirken çevre sağlığına olumsuz etkilerinden canlıları korumakta ve kurtarmaktadır.

Gebze Hurdacı

Hurdacılık günümüzde vazgeçilmez bir sektör olma yolundadır. Geri dönüşümün büyük önem kazandığı ve günden güne ham madde ihtiyacının arttığı dünyamızda firmamız hurda metalden plastik parçalarına, kağıttan elektronik ve beyaz eşyaya kadar kullanım özelliklerini yitirmiş, parçalanmış ve döküntü haline gelmiş bütün hurda malzemeler firmamız tarafından özenle toplanarak işlenmektedir. Sözüne güvenilir, seçkin hurdacılar arasında yer alan firmamız işini iyi yapan kurumsal bir kuruluştur.Kullanmadığınız ve kenara koyduğunuz her cins atığı keşfetmek ve ana maddesine göre ayırmak bizim işimiz. Hurdacılar hurdası bulunanlarla sanayide bunları kullanan fabrikalar arasında önemli bir köprüdür. Bir taraftan elinizdeki hurdalar en iyi şekilde değerlendirilmekte olup size bir gelir kaynağı oluşturmaktadır. Gebze ve çevresinde klasik hurda alımı (demir, çelik, bakır kablo ve soyma bakır, alüminyum ve alüminyum tel, sarı hurda, hurda krom, nikel hurda, kurşun hurda, çinko hurda) dışında soğutucu motorları, elektronik hurdalar, beyaz eşya hurdaları, atık akü, hurda plastik, hurda trafo, hurda radyatör, hurda jeneratör, pvc hurda, kağıt hurda ve benzeri birçok atık malzemeyi hurda olarak satın almaktadır.

Gebze En Yakın Hurdacı

İhtiyaç duyduğunuz Gebze en yakın hurdacı profesyonel ekibi ile işletmelerde ve sanayi tesislerinde kullanım miadını doldurmuş atıl vaziyetteki her türlü malzemenizi alarak hemen geri dönüşüm sürecine sokmakta hurda malzemeleri tesislerinde işlemek suretiyle tekrar endüstriye geri kazandırmaktadır. Hurda alımı, toplama ve işleme süreçlerinde çevreye zarar vermemek için azami özen gösterilmektedir. Firmamız hurda alımının yanı sıra otel, fabrika, iş yeri vs. yıkım işlemlerinizi gelişmiş araç ve ekipmanı ile işinin ehli personeli tarafından bütün iş güvenliği ve çevre sağlığı koşullarına dikkat ederek kısa zamanda tamamlamaktadır. Hurdacılık bilinçli, disiplinli ve sistemli bir çalışmayı gerektirmektedir. Yapılan her farklı işlem sorumlu personelimizin nezaretinde yapılmaktadır. İş makinesi sökümü, hurda araç, hurda radyatör ve kalorifer kazanlarının alınıp parçalara ayırma hizmeti de hurda işleme tesisimizde başarıyla yapılmaktadır.

Gebze Hurdacı Fiyatları

Gebze hurdacı fiyatları; hurdanıza verilen en yüksek değeri biçmektedir. Hurdalarınızı vermek istediğinizde hurda alanınıza gelerek teknik ekibimiz tarafından keşif yapılmakta ve teklifimiz anında onayınıza sunulmaktadır. Keşif, ayrıştırma, taşıma ve hurdalığın temizliği firmamız tarafından ücret alınmadan yapılmaktadır. Bizimle uzun süreli çalışmak isteğiniz olduğunda hurdalığınıza uygun konteynerler konarak hurdalık alanınız düzenlenmektedir. Alınan hurdalarınızın ücreti teslim alınır alınmaz nakit olarak ödenmektedir. Tercihlerinize uygun olarak ödemeleriniz banka kanalıyla da yapılabilmektedir. Hızlı ve kurumsal altyapımız ile taleplerinize süratle cevap verilmektedir. Keşif sonucu tespit edilen hurda cins ve miktarına göre fiyatlandırılmaktadır. İletişim kaynaklarımızdan bize ulaşarak bina ve tesislerinizin yıkım olaylarında da fiyat alabilirsiniz. Firmamız tarafından hurda alımı karşılığında bina yıkımı da yapılmaktadır.

Gebze Hurdacı Nereden Bulurum?

Gebze hurdacı nereden bulurum demeyin. Web sitemize ve telefonlarımıza internete ve çevrenize ve referanslarımıza sorarak ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Yakınımızda olan her fabrikaya, her gemi tersanesine, her işletmeye sahip olduğumuz lojistik ağımız ve işlem kabiliyetimizle hemen hurdalığınıza gelebilme gücümüz vardır. Aradığınız hurdacı, Gebze hurdacı. Hurdam karışık bir şey etmez ve nasıl ayıracağım,demeyin. Bizi arayın. Firmamız, hurdalarınızı ayrıştırarak tasnif etmekte ve piyasa ile karşılaştırmalı en yüksek değerleri size vermektedir.

Kocaeli Hurdacı