Fatih Hurdacı

Fatih Hurdacılar

İstanbul’un kültür ve insan çeşitliliğinin en fazla olduğunu bildiğimiz Fatih’te Fatih Hurdacısı olarak hizmet veren Hurdacı Etkin, alanında başarılı bir ekiple hurdacılık hizmeti sağlamaktadır. 
İstanbul, hurda ve hurdacılık konusunda, metropol bir şehir olması dolayısıyla Türkiye’nin diğer şehirlerine göre daha fazla firma ve iş alanına, çalışana ihtiyaç duymaktadır. Hızla sanayileşen dünyaya ayak uydurmakta en az zorluk yaşayan İstanbul’a bu yolda yardımcı olan, hem ekonomik açıdan hem de devlet politikaları gereği geri dönüşüm açısından birçok farklı hizmet bölgesinde faaliyetlerini yürüten Hurdacı Etkin, Fatih hurdacılarda da adından sıklıkla söz ettirmektedir.
Hurda, metal ve metal temelli her türlü ürünün ömrünün tükendiği haline denmektedir. Hurdacı ise bu tür metalleri toparlar, sınıflandırır ve dönüşüm safhasına dek geçen sürede bekleyerek hangi hurdanın, hangi ürüne dönüşerek insan hayatına daha çok fayda sağlayacağının kritiğini yapar. Değişen dünya şartlarında bu işi layığıyla yerine getirebilmek büyük önem taşır çünkü kapitalist bir evrende yaşıyoruz. Kullan-at ürünler hem çevreye hem de ekonomimize zarar verirken hurdacılığın satın aldığımız ürünler için yaptıkları göz ardı edilemez. 

Fatih Hurdacı Telefonu

Hurdacı Etkin, bu konuda İstanbul içi ve dışında firma olarak en çok çabalayan ekiplerden biridir. Bu nedenle İstanbul içi farklı semtler ve ilçelerde iş olanağının uzanabileceği çevreleri genişletmiş olması hem İstanbul açısından hem de Fatih hurdacısı açısından çok önemlidir. 
Hurda piyasasında hangi metalin ederinin ne olduğu konusunda ya da hangi metalin neye, hangi ürüne dönüştürülmesi gerektiği hususunda Hurdacı Etkin müşteri memnuniyetinin sağlanmasına çok önem verir. Bu konuda yürüttüğümüz çalışmalara, verdiğimiz hizmetlere buradan sizler de bakabilirsiniz. 
Geri dönüşümün çevre açısından etkisinin firma olarak bir araya geldiğimiz ilk günden beri farkında olduğumuz için, metal sınıflandırılmasının yanında dönüşüm safhasında da sınıflandırdığımız metalin yeni hayatında hangi alanda kullanılabileceğinin kritiğini yapabilmek ekip olarak üstüne en çok düştüğümüz konuydu. Mevcut Fatih hurdacı telefonu üzerinden bizler ulaşabilir 7/24 hurdacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fatih Hurda Alanlar

Fatih hurda alanlar olarak İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birinde hizmet vermek, yere atılan bir konserve şişeye bile bakış açımızı değiştirdi. İnsanlığın olduğu her yerde üretim ve tüketim de olacağından ve yeni dünya düzeninde tüketimin üretime göre daha fazla olması nedeniyle ortaya çıkan geri dönüşüm yaşam formuna katkı sağlayabilmek ekibimiz olarak çok önemliydi. 
Bu hususta vermiş olduğumuz hizmetlerde ürünlerin fiyatları ile beraber müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek adına farklı hizmet bölgelerinde farklı ekiplerle aynı anda çalışmayı hedefledir. Fatih hurdacısının firme vizyonumuza kattığı en önemli nitelik kültür çeşitliliğiydi. Bir demir ya da bir bakırın farklı insanlar tarafından hangi farklılıklar dahilinde kullanıldığını görmek, geri dönüşüm safhasında tercih edeceğimiz ürün çeşitliliğinde bizleri de geliştirdi. 
 

İstanbul Hurdacı