Bolu Hurdacı

Bolu hurdacıları genel anlamıyla hurda alım satım, hurdaları yerinden sökme ve taşıma, hurda kazan kesimi sökümü, konteyner sistem ile hurda alımı, vinç ile taşıma sistemi ve bunun gibi daha birçok farklı hizmetlerde bulunur. Bu hizmetleri de şehir içi ve şehir dışı olmak üzere iki ayrı şekilde gerçekleştirir. Nihayetinde biliyoruz ki hurdacılık bir sektördür ve günden güne büyüyerek dev bir sektör haline gelmeye de devam etmektedir. Hurdacılık sektöründe üretilmiş olan tüm ürünler geri dönüşüme kazandırılır ve böylece bu ürünler tekrar kullanılmak üzere ham maddeye çevrilir. Hurdalar farklı türdeki maddeleri bünyesinde barındırabilir. Bazı hurda çeşitlerine örnek verecek olursak bunların arasında demir, krom, kablo, plastik, konteyner, tahta, akü, bakır, döküm, motor, kompozit, elektronik, profil, nikel, çinko, karton, kurşun, naylon, kağıt, çelik, pimapen, tahta, teker gibi ürünler yer alır.

 

BOLU HURDACI

Bolu, nüfus dağılımı açısından yoğun bir şehir olduğu için sanayi de bu bölgelerde fazlasıyla gelişmiş durumdadır. Durum böyle olunca, bu tür bölgelerde hurda alımı yapan yerler de oldukça çoktur. Bolu’da hurdacılığa bu kadar önem verilmesi ve hurdacıların da bu kadar fazla olması bunun için normaldir. Bolu’daki hurdacıların birçoğu yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktadır.

 

BOLU EN YAKIN HURDACI

Bolu Hurdacılar: Bolu’da en yakın hurdacı arıyorsanız akla gelecek ilk isimlerden biri Bolu Hurdacı firmasıdır. Firma, hurdacılığın son derece ciddi bir iş olduğunun bilincinde olarak hizmet vermekte ve bunu da müşterilerine göstermektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma, müşterilerine kaliteli bir hizmet vermekten de geri durmamaktadır. Her türlü alüminyum, çelik, teneke ve demir hurdası alımı yapan firma, Bolu’daki öncü firmalardan birisidir. Profesyonel bir şekilde çalışmakta olan Bolu Hurdacılar, hurdalarınızı yüksek fiyattan alarak tesislerinde geri dönüşüme kazandırır. Bolu merkezde yer alan firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Hurdaı Etkin Metal: Bolu merkezde yer alan hurdacı, güvenilir ve öncü firmalardan biridir. Müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş ve çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirmektedir. Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt ve plastik gibi ürünlerin hurda alımını yaparak geri dönüşümlerine katkı sağlamaktadır.

Alan Kardeşler: Yine Bolu merkezde bulunan firma, uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Her türlü geri dönüşüm ve hurda için iletişime geçebileceğiniz Alan Kardeşler, ikinci kalite malzeme, sac, köşebent, npu, npi profil alımı ve satımı gerçekleştirmektedir.

BOLU HURDACI FİYATLARI

Diğer sektörlerde olduğu gibi hurdacılık sektöründe de fiyatlar her an değişiklik gösterebilmektedir. Bolu hurda fiyatlarındaki bu yükseliş ve azalış, borsada ve dövizde yaşanmakta olan dalgalanmalarla yakından ilgilidir. Bundan dolayı satışı ve alışı yapan firmalarda da fiyat konusunda bayağı olmasa da belli bir düzeyde farklılıklar görülebilmektedir.

Yeniçağa Hurdacı: Çeşitli hurda alımı yapan firma, piyasanın üstündeki fiyatlarla elinizin altındaki hurdaları alarak değerlendirir ve geri dönüşüme kazandırır. Yirmi yıldan daha uzun bir süredir faaliyetini sürdüren firma ile ikinci el ev eşyası alımı konusunda da iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Hurdacı & Dörtdivan Hurdacı: Kıymetli müşterilerine karşı güvenli ve son derece ilgili davranan firma, sizler için en iyi hizmeti sunar. Elinizde olan ya da kullanmadığınız birçok hurdayı adresinizden bizzat gelip alarak sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Seben Hurdacı: Tam zamanlı çalışarak hurda piyasası fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Sormak istediğiniz hurda fiyatları için 24 saat yetkili olan personelleriyle görüşme sağlar ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verir.

BOLU HURDACI NEREDEN BULURUM?

Bolu şehrinde bulunan ve ulaşmak istediğiniz hurdacılar için araştırmalarımızı yaptık ve sizler için Bolu’nun en iyi hurdacılarını bulduk. Bolu’daki en iyi hurdacılar aşağıda yer almaktadır:

 

 

Bolu Hurdacı