Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı güçlü kadrosu, bağlantıları ve sistemi ile alanında öncüdür. Hurdalarından kurtulmak isteyen resmi veya özel kuruluşlarla yapılan başarılı çalışmalar sonucu elde edilen hurdaların ham madde olarak ilgili sektörlerine dönmesi için gerekli olan husus hurdaların iyi işlenmesidir. Metal işleme tesislerinde hurda metallerin kesilerek boylarının küçültülmesi; balyalama sıkıştırma yoluyla taşıma kolaylığı elde edilmesi; öğütücülerle hurdanın parçalanması; metallerin yumruk büyüklüğündeki topak haline indirgenmesi; mıknatıs veya diğer yöntemleri kullanarak hurda metal parçalarını ayrıntılı ayrıştırmak burada yapılan işlemlerin başlıcalarıdır. Hurda metaller; değerine göre işlem görebilmesi için bakır, bronz, pirinç, alüminyum, krom, nikel, demir, çinko gruplarına ayrılmaktadır. Firmamız hurda işleme lisansına sahip olarak faaliyetlerini kurumsal olarak yürütmektedir.

Beykoz Hurdacı

Hurda; eski maden parçası ya da işe yaramayacak kadar bozulmuş, zarar görmüş anlamına gelmektedir. İstanbul’da aktif olarak hurdacılık yapmakta olan firmamız sahada sahip olduğu taşıma araçları, ayrıştırıcılar, hurdaların toplanması ve saklanması için sahip olduğu geniş bir alan ve donanımlı personel sayısı ile sektörde lider konumundadır. Son yıllarda büyük önem verilen geri dönüşümün en önemli sac ayaklarından biri hurdacıdır. Hurdaların bulunması, toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve tekrar üretime ham madde olarak sevki profesyonel bir çalışma istemektedir. İstanbul ve yakın şehirlerden toplanan hurdalar doğaya zarar vermeden işlenerek en çok yarar sağlayacağı ve ham madde ihtiyacına destek olacağı sektöre yönlendirilmektedir. Sürecin yığıntı ve çöp olmadan yürütülebilmesi için hurda alım ve hurda satım noktasında firmamızın ulusal ve Uluslar arası bağlantıları vardır.Beykoz En Yakın Hurdacı

Elinizdeki hurda malzemeden geri dönüşümle gelir elde edebilmek için Beykoz en yakın hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel personel kadromuz ve teçhizatımız ile ihtiyaç halinde serbest bölgelerden ve yurt dışından ithal hurda metal parçaları getirme iznine haiziz. Profesyonel ekibimiz sizdeki güveni arttırmaktadır. Yapılan tüm işlemlerde çevreye zarar verilmemektedir. Sistemli bir çalışma ve disiplin içerisinde yürütülen faaliyetler hurdacılıkta olmazsa olmaz. Sözleri değil yapılan işlere göre firmamızı değerlendirerek en iyi hurda alım hizmetlerini elde edebilirsiniz. Hurda olarak alacağımız ürünler paslanmaz hurda atıkları, alüminyum, bakır, demir/çelik, çinko, kurşun ile kullanılamaz ve döküntü haline gelmiş elektronik, beyaz eşya, makine ve benzeri ürünlerdir. Size bir telefon kadar yakın bir hurdacı firmasıyız. Elimde kaldı demeden bize ulaşın. Küçük büyük bütün hurdalar makul ücretlerle alınmaktadır. Hem hurda malzemelerinizin değerli ya da çöp olup olmadığı konusunda da müşterilerimize her türlü destek verilmektedir.

Beykoz Hurdacı Fiyatları

Beykoz hurdacı fiyatları; hurdanıza bilinen en yüksek fiyatı değer olarak biçmektedir. Hurdalarınız nakliye araçlarımızla adresinizden alarak tesislerimize getirilmektedir. İlk defa iş yapıyorsak talebiniz dahilinde hurdalık alanına konteynerimizi önceden bırakarak yığıntılarınız önlenmektedir. Bize hurdanızı bildirdiğinizde hemen gelerek teklifimizi yapıyoruz. İlk amacımız müşteri memnuniyetidir. Taşıma aşamasına geçilirken hurdalarınızı ayırarak sınıf sınıf hurda metalleriniz nakliye araçlarımıza ilave ücret alınmadan yüklenmekte ve ödemeniz anında nakit olarak yapılabilmektedir. İsterseniz ödeme anında hesabınıza da aktarılabilmektedir. Hurdalığınızın temiz bırakılmasına özen gösterilmektedir. Bir köşede kalmış atıl durumda bekleyen hurdalarınız varsa web sitemizden bize ulaşarak hurdalarınızı satmak için en uygun fiyat teklifimizi yetkili arkadaşımızdan alabilirsiniz. Hurda alım fiyatlarımız, metalin cinsine göre ayrı ayrı belirlenmektedir.

Beykoz Hurdacı Nereden Bulurum?

Beykoz hurdacı nereden bulurum arayışlarınıza son veriyoruz. Firmamıza internet üzerinden yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tesislerimize gelmeden talepleriniz firmamıza iletebilmektedir. En kısa zamanda yanınızdayız. İşlemlerinizi kolaylaştırmak için bütün hurda toplama tekniklerini kullanmaktayız. Adresinize giderek yaptığımız keşif, ayrıştırma ve taşıma masrafları tamamen firmamıza aittir. Beykoz hurdacı elinizdeki hurdaları değerinden alarak çevre sağlığına ve ekonomiye destek olmanıza en iyi katkıyı sunmaktadır.

Beykoz Hurdacı

Hurdacı potansiyeli olarak alanında en uzman kişilerle çalışan Hurdacı Etkin, İstanbul merkezli olmak üzere birçok ilçesinde hurda alımı ile ilgilenmektedir. Beykoz hurdacı, yüksek fiyattan hurda alımıyla Hurdacı Etkin’in müşteri memnuniyetinde en çok adından söz ettirdiği niteliğidir.
Hurda adı altında bahsettiğimiz metal hurdası türü ne varsa dönüşümüyle ilgilenen hurdacılar arasında İstanbul’un birçok farklı ilçesinde çalışma sahası bulunan Hurdacı Etkin, faaliyet alanlarını genişlettikçe hem İstanbul çevresine hem de müşterilerinin cebine olması gerektiği şekilde katkı sağlayan en önemli firmalardandır. 
 

Beykoz Hurdacılar

Beykoz hurdacılar metal hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, plastik hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kağıt hurdası ve karton hurdası gibi hurda çeşitlerini toplar, sınıflandırır ve dönüşüm safhasına dek geçen sürede bekleyerek hangi hurdanın, hangi ürüne dönüşerek insan hayatına daha çok fayda sağlayacağının kritiğini yapar.
Hurda geri dönüşümü, her safhasında titizlik isteyen bir durumdur çünkü hangi metalin ömrü bittikten sonra yeni bir alanda değerli olacağına karar verilmesi dahi ince düşünce ister. Tüm bu titizlik içinde hem işini layığıyla yerine getiren hem de günden güne bütün çalışma sahasını farklı ilçelere taşıyan Hurdacı Etkin’in İstanbul’da ve Beykoz Hurdacılar olarak yürüttüğü çalışmalar titizlikle devam etmektedir.Beykoz Hurdacı Telefonu

Hurdacı Etkin, Beykoz Hurdacı yüksek fiyatlı hurda alımı  hizmeti ve hurda geri dönüşümü konusunda en memnun kalacağınız hizmeti size sunar. Beykoz Hurdacısı, en yakın hurdacılar arasında bu şekilde sivrilmesine neden olan kaliteli ekipmanların kullanılması da olmuştur. Hem alanında uzman hurdacılardan oluşan kadro hem de kullanılan araç gereçler bir güven ortamı oluşturur. 

Beykoz hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşarak, elden çıkartmak istediğini hurdaları değerinde satabilirsiniz. 

 

Yazımızın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.hurdacietkin.com/dosyalar/2022/3/beykoz-hurdaci-hurdaci_8032022113940.pdf
 

İstanbul Hurdacı