Bartın Hurdacı

Bartın en yakın hurdacı bulmak web sitesi üzerinden araştırma yapılarak kolaylık ile bulunabilecek firmalar bulunmaktadır. Hurdacı dediğimiz meslek grubu aslın da insan hayatın da önemli bir yerdedir. Hurdacılar artık kullanılmayacak durum da olan malzemeleri kişilerden belirli bir ücret karşılığın da alarak geri dönüştürmek üzere götürürler. Bu geri dönüşüm kullanılmayacak malzemeleri tekrar kullanılacak hale getirmek için varlardır.

 

Bartın En Yakın Hurdacı

Geri dönüşüme gidebilecek malzemeler hurda olarak isimlendirilir. Bunları toplayan insanlara ise hurdacı adı verilir. Firmamız Bartın ili içerisinde ve çevre ilçelerde demir hurdası , bakır hurdası , kablo hurdası , kurşun hurdası gibi alımlar yapmaktadır. Bunların dışın da hurdalar bir çok yerden alınabilmektedir. Örneğin buzdolabının motoru , artık kullanılmayan akü hurdası , soyulmuş olan veya soyulmamış kablo bakır hurdası , fabrikaların tesislerin de bulunan hurdalar , çatı yapımın da kullanılan hurdalar , iş makinesinin hurdaları , elektronik hurdalar , şantiye için de bulunan hurdalar konteynerlerin hurdasının alımı , klima kombi hurdaları , kombi petek hurdası , kağıt hurdası , teneke kutu hurdası , ikinci el malzemelerin alım satımı gibi işler yapılmaktadır. Hurdacılık mesleğinin çalışma şartları kolay gibi gözükse de oldukça zor bir meslek grubudur. Bu sebepten dolayı da hurdacılık mesleğini çok fazla tercih eden kişi bulunmamaktadır. Hurdacılık mesleğini icra eden insanlar aynı zaman da yıkılmış olan veya yıkılmaya yakın olan inşaatlara gidip de buralar dan hurda bulabilmektedirler.

Bartın Hurdacı Fiyatları

Bartın hurdacı fiyatları alınan hurdanın değerine göre değişmektedir. Özelik ile çinko gibi zor bulunan değerli hurdaların satış fiyatları oldukça yüksektir. En ucuz hurda fiyatı kağıt olmak ile beraber hurdanın cinsine , yıpranma durumuna göre fiyatlar değişmektedir. Son dönemler de ülke olarak kurşun hurdasının geri dönüşümüne önem verildiğinden dolayı da kurşun hurdasın da fiyatlar da oldukça günden güne yükselmektedir. Alınan hurdaların fiyatları da bazen kesin değildir. Hurdayı verecek olan kişi ile bu hurdayı alacak olan kişi arasın da belirli pazarlık yapılarak alınmaktadır. Tabi bu durum da hurdayı alacak olan kişi önce gidip elde ki hurdayı görerek de durumuna göre bir fiyat biçmektedir. Bartın için de bulunan hurdacı firmamız bu konu da deneyimli ve bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarını hurda alım satımı için göndermektedir. Bu konu hakkın da bilgisi olmayan bir insanın tam olarak hurda fiyatlarını bilmesi pek mümkün sayılmamaktadır. Bartın şehrin de her türlü hurda alım ve satım işi yapılmaktadır. Bu alınan hurdalar geri dönüşüm amacı ile bu geri dönüşümü yapılacak olan yerlere gönderilmektedir.

Bartın En Yakın Hurdacı Nereden Bulurum ?

Bartın en yakın hurdacı bulmak isteyen insanlar internet araçları üzerinden çok kolay ve rahat bir şekil de istediği hurdacıyı bulabilmektedir. Günümüz de her şey teknoloji ile gelişmeyi başladığı için bir çok hurda alım satımı yapan firmaların web sitelerini kolaylık ile bulmak mümkündür. Bunların dışında da Bartın iline yakın olan şehirler de arama yapıldığın da çok rahat bir şekil de istenilen hurdacıya ulaşmak mümkündür. Çoğu hurda firmalarının web siteleri olduğu gibi bu web sitelerin de iş yerinin adresi , iş yerinin telefon numarası gibi sorulara yanıt bulmak da kolaydır. Ayrıca bir hurda firmasının yerini gidip bulmak yerine bu firmanın telefon numarasını veya sosyal medya adresini bularak da iletişime geçmek mümkündür. Bu sayede de iki taraf için uzun uğraş gerektirmeden hurdanın ayrıntılı fotoğrafı gönderilerek de hurda alım satımı yapmak mümkündür. Firmamız Barın ilinde en yakın hurdacı aramalarında en üst sıralarda yer almaktadır.

Bartın Hurdacı