Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı

Geri dönüştürülmesi gereken ve geri dönüştürüldüğü zaman bile hayatlarımızda bir yere sahip olabilecek her türlü hurdanın toparlanması ve dönüştürülmesi ile ilgilenen iş alanıyla ilgilenen çalışanlara hurdacı denmektedir. 
İstanbul merkezli olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde hurdacılıkla uğraşan ve hurda alımı ile ilgilenen Hurdacı Etkin, Bahçelievler Hurdacı olarak da yüksek fiyattan hurda alımıyla müşterilerini memnun etmeye devam eden bir firmadır. 

Günümüzde hemen her devletin politikalarında yer alan ve belediyecilik olarak da geri dönüşümün teşvik edildiği bir şehir olan İstanbul’un çoğu semtinde aktif olarak çalışmalarına devam eden Hurdacı Etkin, Bahçelievler Hurdacı olarak da birçok metalin geri dönüşümünü sağlayıp çevre kirliliğini en aza indirmek için uğraş vermektedir. 

 

Bahçelievler Hurdacılar

Bahçelievler Hurdacılar ve hurdacı sanayisini göz önünde bulundurduğumuzda hızla metropol bir yaka haline gelen Avrupa Yakası’nda bu kadar aktif rol almasının en büyük nedeni müşterilerden aldığı olumlu geri dönüşler olan Hurdacı Etkin’in kullandığı kaliteli teçhizatlar ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibiyle beraber İstanbul’da hurda geri dönüşümü ve hurdacı birliği olarak adından sıkça söz ettirmesi oldukça doğaldır. 

Hurdacı metal hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, plastik hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kağıt hurdası ve karton hurdası gibi hurda çeşitlerini toplar, sınıflandırır ve dönüşüm safhasına dek geçen sürede bekleyerek hangi hurdanın, hangi ürüne dönüşerek insan hayatına daha çok fayda sağlayacağının kritiğini yapar.

 

Bahçelievler Hurdacı Telefonu

Bahçelievler Hurdacı piyasasında ya da İstanbul’da verdiği diğer hizmetleri ile rakiplerinden ayrılan Hurdacı Etkin, 7/24 hurdacı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bahçelievler hurdacı telefonu üzerinden elinizden çıkartmak istediğiniz hurda çeşitleri için yüksek fiyattan hurda alım tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Size en yakın hurdacılar arasında en iyisi olmayı hedeflemekteyiz. 

 

Yazımızın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.hurdacietkin.com/dosyalar/2022/3/bahcelievler-hurdaci-hurdaci_8032022121110.pdf

İstanbul Hurdacı