Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı, tüketici kullanımı sonrası atıl hale gelen ve geri dönüştürülebilen malzemelerin, toplanmasını ve ayrıştırılarak düzenlenmesini sağlar. Geri dönüşüme uygun ürünler; plastik, kağıt, cam, demir, nikel, krom, alüminyum, sarı, bakır, jeneratör, pil ve aküdür. Elektronik aletler, tekrar tekrar geri dönüşümü mümkün olan cihazlardır. Beyaz eşya, klima, televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve parçaları ilk akla gelen elektronik ürünlerdir. Bunların yanı sıra inşaat ve fabrika üretim tesislerinden toplanan beton, mobilya, ahşap, atık yağları, tekstil ürünleri gibi malzemelerde hurdalık ürün kategorisine girer. Hurdacılık sektörünü ilgilendiren bütün metal, maden, plastik, cam ve kağıtlar geri dönüştürülebilen ürünlerdir. Bir ürün geri dönüştürülemiyor ise hurda olarak satın alınmaz. Pet şişe, çocuk bezi, ıslak mendil, naylon poşet ve ampul gibi tek kullanımlık üretilen ürünler hurda olarak kullanılmaz. Bu ürünler çevre kirliliğine neden olan atık ürünlerdir. Fabrika, ofis ve ev gibi mekanlarda bulunan hurdalık malzemeler için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurda alımı ve satışı, yüksek fiyattan hurda alımı, hurda çeşitleri, hurda fiyatları gibi birçok araştırmanın sonucu İstanbul ilçelerinde, hurda firmaları arasında en çok Hurdacı Etkin’e çıkmaktadır. Hurdacı Etkin’in İstanbul’un hemen her yerinde aktif faaliyet gösteriyor oluşu, yüksek fiyattan hurda alımı yaparak müşterileriyle kurduğu ilişkiler ve hurda çeşitleri açısından diğer firmalara göre daha fazla hurda çeşidi ile ilgileniyor olması onu İstanbul’un en çok başvurulan hurdacısı haline getirmektedir. 

Avcılar hurdacı piyasası, ilçenin bulunduğu konumdan ötürü fazlasıyla renklidir çünkü sanayi bölgelerine oldukça yakındır. Bunun yanı sıra sahile yakın oluşu, büyük bir nüfusa sahip oluşu da hurda alımı ve satışını etkileyen faktörlerdendir. İstanbul hurdacı firmaları arasında Hurdacı Etkin’in bu kadar adından bahsedilmesi, işinde yaptığı özverili çalışmalar ve elinizde biriken hurda yığınlarına verdiği değerli fiyatlar sayesinde gerçekleşmiştir. 

 

Avcılar Hurdacı Nereden Bulurum?

"Avcılar hurdacı nereden bulurum?" sorusuna cevap arayanlar bizimle iletişim kurabilirler. Avcılar ve civarından gün içinde gelecek bütün aramalara ilgi ile cevap vererek, gerekli dönüşler yapılır. Hurdalık ürün sahipleri bizi aradıktan sonra, ellerinde bulunan hurda malzemeleri hakkında genel bilgi vererek bizden ortalama bir fiyat alırlar. Konum bilgileri alınarak adrese gidilir ve hurda malzemeler detaylı incelenir. Ürün hakkında bir anlaşmaya varılır ve ücretiniz peşin olarak teslim edilir. Firmamız  çevre ve doğal kaynakları korumak adına hurdacılık sektörüne ilgiyle hizmet vermektedir. Geri dönüşüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Avcılar Hurdacı Fiyatları

Avcılar hurdacı fiyatları; arz talep dengesi, döviz kuru, hurdalık ürün kalitesi gibi parametrelerden kaynaklı sık sık değişmektedir. Bu değişim haftalık, günlük ve hatta bazı durumlarda saatlik olarak değiştiği bile görülür. Hurdacılık sektörü, malzemelerin alım ve satımı yapılırken değişken fiyat zorluğunu gidermek için bazı önlemler alınmalıdır. Güncel hurda fiyatları esas alınarak, ürün ücretinin belirlenmesi en sağlıklı yöntemdir. Firmamız hurda alım ve satımında fiyatları bu kriterlere göre belirler. Aynı zamanda hurda alışverişi sırasında peşin olacak şekilde nakit olarak ödeme yapılmasını tavsiye ediyoruz. Hurdalık ürünler ayrıştırılarak satıldığında daha fazla ücret talep edilir. Nedeni ise, karmaşık ürünlerde ayrıştırma ve düzenleme işlemleri olduğu için ekstra mesai gerektirir. Hurdacılık sektörü geri dönüşüm hizmetlerinin bel kemiğidir ve bu hizmetten yararlanmak isteyenler bize ulaşabilirler.

Avcılar En Yakın Hurdacı

Avcılar en yakın hurdacı ile iletişim kurmak için firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurma durumunda telefonda bir ön görüşme yapılır. İşe yaramayan ve elden çıkarılmak istenen hurdalık malzeme ile ilgili detaylı bilgi ve net görüntü alınır. Firmamız sizden edindiği bilgiler doğrultusunda bir fiyat önerir ve ortak bir karara varılır. Ön görüşme olumlu geçmesi durumunda konum bilgileri alınır ve adrese gidilerek malzeme yeniden incelenir. Malzeme ön görüşmedeki gibi ise ücret teslim edilir ve hurdalık ürün alınarak alışveriş tamamlanır. Atıl ve kullanılmayan ürünlerin bu şekilde değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Geri dönüşüm yönteminin pek çok faydası vardır. Bunlar;

Avcılar Hurda Çeşitleri

Avcılar hurda çeşitleri konusunda, az önce de dile getirdiğimiz gibi diğer ilçelere nazaran hatırı sayılır bir konumdadır. Değişen dünya dengeleri yüzünden kullan-at ürünlere artan düşkünlüğümüzü ekonomik şartlarımızla dengelememiz gerektiğinde, hurdacı piyasası aklımıza gelen en uğrak seçenektir. Hurdacı Etkin metal hurdası, kablo hurdası, plastik hurdası, elektrikli ürün hurdası gibi birçok hurda çeşidini, elinizden yüksek fiyatlardan satın almaktadır. 
Hurda çeşitleri veya hurdacıların ilgilendiği hurdaların çeşitliliği firmadan firmaya değişirken Hurdacı Etkin’in bu şekilde birden çok çeşitlilikte çalışıyor olması, elimizde olan hurda yığını neyden oluşursa oluşsun ilk önce burayı arama seçeneğini düşünüyoruz. Hurda piyasası içinde tutunmak zordur çünkü bir sürü firma, özellikle İstanbul gibi bir yerde sayısız firma bu işle ilgilenmektedir. Hurdacı Etkin’i diğer firmalardan ayıran iki önemli kriteri vardır: Özveri ve saygı. Yaptıkları özverili çalışmalar sayesinde işlerinden, müşterilerine hissettirdikleri saygı ve güven sayesinde de kendilerinden güzellikle bahsettirmektedirler. 

 

Avcılar Hurdacı Telefonu

Sıkça sorulan sorular kısmını incelediğiniz zaman bizlere sıklıkla başvurulan sorulardan biri de firmamızla nasıl iletişime geçileceğidir. Sahip olduğumuz hurdacı telefonu aracılığıyla siz müşterilerimize 7/24 hurdacı hizmeti vermekten onur duyarız. Avcılar hurdacı telefonu denildiği zaman müşterilerimizin rehberine kayıtlı olan ve mutlaka yardıma ihtiyacı olan dostlarına bizden bahseden tüm müşterilerimizle çalışmaktan her zaman onur duyduk. Ne zaman ve nerede isterseniz, hurdalarınızı yüksek fiyattan hurda alımı ölçütleri etrafında size değer kaybettirmeden satın almak için hurdacı telefonu aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz!

 

Yazımızın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.hurdacietkin.com/dosyalar/2022/3/avcilar-hurdaci-hurdaci-etkin_23032022161654.pdf

İstanbul Hurdacı