Ankara Hurdacı

Ankara hurdacı şehrimizde birçok hurdacı bulmanız mümkün. Nitekim Ankara Ostim Hurdacılar Sitesi, İvedik Hurdacılar Sitesi, Sincan Hurdacılar Sitesi ağırlıklı olarak hurdacıların yer aldığı bir sitelerdir. Ayrıca Malıköy Organize Sanayi bölgesinde birçok hurdacı bulmak mümkündür. Burada her çeşit hurda alınıp satılıyor ve depolanıyor.

Uzmanlık gerektiren bir iş olan hurdacılığı, Ankara hurdacıları ustalıkla gerçekleştiriyor. Nitekim hurdaları şeffaf bir şekilde sınıflandırmak ve sorunsuz tartım işlemlerini yapmak ustalık ve güven gerektirir. Kullanılmayan, bir köşeye atılan, arızalı, kırık ya da sağlam hurdalarınızı, nakliye parası olmadan ve üstelik para kazanarak bu hurdacılara satabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan hurdaları götüremediğinizde, Ankara en yakın hurdacıları bizzat gelerek hurdalarınızı alıyorlar. Hurdalar hassas tartıda tartılıyor ve ödeme de anında gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu firmalar aldıkları hurdalardan tekrar kullanılabilecek olanları da satışa sunuyor.

Ankara En Yakın Hurdacı

Hurdacılar sitesinde her türlü metal hurda alınmaktadır. Nitekim bu sitede, bakır, demir, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, çinko, akü ve her çeşit beyaz eşya hurdası alımı yapılmaktadır. Bu madenlerin kendi içerisindeki türleri de bu sitede depolanıyor ve alınıyor. Böylece geri dönüşüm sağlanıyor ve çevre temizliği korunuyor. Geri dönüşüm, geri kazanımdır; geri dönüşüm de milli sermayeye katkıdır.

Ankara Hurdacı Fiyatları

Mevcut bütün piyasalarda olduğu gibi, fiyatların genel seviyesini belirleyen faktörler bulunur ve bu faktörler hurda fiyatları için de geçerlidir. Özellikle dış piyasa koşulları hurda fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ayrıca dolar kurunun oldukça yüksek oranlarda olması da hurda fiyatlarını etkilemektedir.

Öncelikle hurda firmasından bir teklif almalısınız. Hurdacı fiyatları hurda borsasına ve hurdanın hammaddesine ve hurdanın ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle bakır hurdaların fiyatı diğerlerine göre daha fazla olabiliyor. Diğer yandan bakır hurda fiyatları piyasadaki dalgalanmalardan çok çabuk etkilenebiliyor. Bakır hurdaların kendi türleri arasında da fiyatları değişebiliyor. Aynı şekilde bakır alaşımlarının fiyatları da değişken olabilmekte. Bakır hurdalarının bir kilosunun ortalama fiyatı 65 TL ile 140 TL arasında değişmektedir. Hurda sarı fiyatları da bakır hurda fiyatlarına yakındır. Bunun nedeni sarı hurdanın bir alaşım olmasıdır. Yani sarı hurdanın bünyesinde yüzde 60 civarında bakır madeni bulunmaktadır. Sarı hurdanın özelliği ise serttir ve geri dönüştürülmesi zordur.

Alüminyum hurdalar düşük sıcaklıkta eritilebilmektedir. Alüminyum hurdaların geri dönüşümü kolaydır. Nitekim Seydişehir ve Akseki civarına yakın fabrikalarda alüminyum hurdalar geri dönüştürülüyor. Alüminyum hurda fiyatları, 20 TL ile 40 TL arasında satılıyor. Kurşun, çinko, akü ve paslanmaz hurdaların fiyatları ise kilo başına 4 TL ile 50 TL arasında. Burada bilinmesi gereken unsur, hurda akü fiyatlarını kurşun fiyatlarının belirlediğidir. Kurşun fiyatı artarsa hurda akü fiyatı da artmakta; kurşun fiyatı azalırsa hurda akü fiyatı da azalmaktadır. Diğer taraftan hurda çinkonun eritimi kolaydır. Bu nedenden dolayı hurda çinko birçok yerde geri dönüşümü sağlıyor.

Demir hurda fiyatları da arz talep dengesine bağlı olarak değişiyor. Demir hurdanın kullanımı çok olup, geniş bir yelpazeye sahiptir. Nitekim demir madeni en çok kullanılan madenlerdendir. Türkiye demir madeni açısından kendine yeten bir ülkedir. En ucuz hurdalar da demir hurdalardır. Çünkü demir, Kıtlık Kanunu gereğince diğer madenlere göre fiyatı daha düşüktür.

Sözü edilen bütün yaklaşık fiyatlar daha ziyade elden adrese teslim ve faturalı hurdalar içindir. Faturasız hurdalar için stopaj kesintisi uygulanmaktadır.

Ankara Hurdacı Nereden Bulurum

Ankara hurdacı nereden bulurum? sorusu aklınıza gelebilir. Ankara hurdacılar sitesinde bulunan hurdacılara 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür. Bu hurdacıların iletişim adreslerini web sitelerinde bulabilir ve dijital medya aracılığıyla yol tarifi alabilirsiniz.

 

Ankara Hurdacısı Telefonu

Herkesin evinde veya işyerinde kullanılmayan eşyalar vardır. Eşyaların kullanım süresi bittiğinde ve kullanılmayacak hale geldiğinde hurda diye nitelendirilir. Hurdaların, evimizde ve iş yerimizde bulunması hem kalabalık yaratır hem de görüntü olarak kötü durur. Bu sebeple, bir hurdacı ile anlaşıp vermek gerekir. Bulunduğunuz ilde size uygun bir hurdacı telefonu aramaya koyulabilirsiniz. Elbette ki hurdacıların verilen hurdaların karşılığında bir bedel verdiği bilinir.
 
Hurda denilen eşyaların geri dönüşümü sebebi ile dünyamıza ve çevremize bir atık bırakmaktansa bir hurdacı ile anlaşıp hem maddi karşılık alıp hem de çevre dostu bir adım atabilirsiniz. Hurdacılar, bu amaç uğruna insanlara hizmet verenlerdir. Hurdalarınız en iyi değerde alınmasına olanak tanıyan en doğru adres, burasıdır. Ankara'nın en gözde hurdacı şirketi olarak tüm hurdalarınız en üst seviyede bedeli ile alıyoruz. 

Ankara hurdacı hizmeti Ankara'da ortaya çıkan hurda malzemelerin toplanarak geri dönüşüme kazandırılmasının sağlanmasını amaçlayan hizmettir. Ankara, Türkiye'nin başkenti olan ildir. Aynı zamanda Türkiye'nin en kalabalık ikinci ili olarak da bilinmektedir. Nüfusu 2021 verilerine göre 6 milyon civarına yaklaşmıştır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olduğu için Ankara ilinde her alanda birçok atık ürün de ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin toplanarak geri dönüşüm tesislerine götürülme işlemleri hurdacı firmaları tarafından yapılmaktadır. Diğer illere nazaran Ankara'da oldukça büyük bir geri dönüşüm sektörü vardır. Bu sektör ülke ekonomisine ve atıkların doğadan arındırılmasına büyük katkılarda bulunmaktadır. Örneğin metal atıkları doğada ne kadar sürede yok olur şeklinde bir araştırma yaptığınızda karşılaşacağınız süre 10 ila 100 yıl arasında olacaktır. Bu sürecin hiç başlamaması için metal atıkların geri dönüşüm sektörüne kazandırılması gerekmektedir. Elinizde herhangi bir nedenle oluşmuş ve birikmiş hurda materyaller varsa bunları kesinlikle çöpe atmamanız gerekmektedir. Bu materyalleri çöpe atmayarak hem doğaya katkıda bulunacak hem de belirli bir gelir elde etme fırsatı kazanabileceksiniz. Bu sektörde yıllardır başarı ile hizmet vermekte olan firmamız tüm Ankara hurdacı ihtiyaçlarınızda siz değerli Ankara sakinlerinin hizmetindedir.


Hurdacıya Hurda Vermek İstiyorsanız Arayın 

Hurda alımı hurdaların değerlendirilmesi için yapılan bir iştir. Yaşam alanlarınızda biriken hurdalarınız var ise bir hurdacı ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ankara'da iseniz, en doğru adres burası. Bir telefon ederek bizlere ulaşabilir ve hurdalarınız maddi karşılığını alabilirsiniz. Eğer yapacağınız hurda alımı ve satımı çok ise ve değerini öğrenme niyetinde iseniz, bir fotoğraf çekip tarafımıza ulaştırarak genel bir değerlendirme yapabiliriz. 

 Hurda Fiyatları ? 

Kuruluşumuz, Ankara hurdacı arayışında olan sayın halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda alım satımını yapıyor ve istediğiniz yere kadar özel ekibimizle geliyoruz. Hurdacı telefonu arıyorsanız sitemizde irtibat numaralarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ne kadar çok hurdanız olursa olsun, hepsini tarafımızca alıyor ve makul ölçülerde bir değer biçiyoruz. Hurdanızın cinsi ne olursa olsun, mutlaka bir karşılığı vardır. Örneğin, kağıt hurdasıplastik hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası vb atıkların kendini önde bir değerlendirilmesi yapıyor.
 
Hepsinin kilo başı değeri aynı değildir. En çok değeri olan hurdalar, bakır hurdası ve bunlar gibi madeni değeri olan hurdalardır. Ankara hurdacı şirketimiz, bu işin en iyisi olarak, halkımıza hizmet etmekteyiz. Ekibimiz Ankara'nın her ilçesine gelebilmektedir. Uzak yakın demeden müşterimizin yardımına koşuyoruz.
 

 

Ankara En Yakın Hurdacı

Evinizde artık kullanılmayan bir beyaz eşya veya yıllardır bodrumunuzda bekleyen her nevi metal ürün gibi şeyler hurda olarak değerlendirilmektedir. Bunlardan kurtulmak istediğinizde aklınıza gelecek ilk soru Ankara en yakın hurdacı nerede sorusu olacaktır. Bu sorunun cevabı bulunduğunuz konuma göre değişkenlik gösterecektir fakat bu noktada hurdacı firmamız geniş lojistik ağıyla her nerede olursanız olun size en yakın hurdacı konumunda olacaktır. Bu nedenle en yakın hurdacı nerede diye çok uzun bir araştırma süreci geçirmenize gerek kalmamaktadır. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde hurdalarınızı yerinden almak üzere bir ekip gönderilecektir. Elinizdeki demir, bakır, alüminyum, çelik, krom gibi her türlü metal ürünler ve artık kullanmadığınız beyaz eşyaların hurda olarak değerlendirilmesi için firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

 

Ankara Hurdacı Fiyatları

Ankara hurdacı fiyatları güncel bir piyasa fiyatından belirlenmekle birlikte hurdacı firmalarının uygulamalarına göre de değişkenlik göstermektedir. Her hurda cinsi için belirlenmiş olan bir kilogram fiyatı bulunmaktadır. Firmamız bu fiyatların altında alım yapan hurdacı firmalarının aksine güncel piyasa fiyatlarını doğru bir biçimde uygulayarak hurda fiyatlarını belirlemektedir. Elinizdeki hurda materyallerin net fiyatının belirlenmesi için ekibimizin hurdaları incelemesi ve cinslerini belirleyerek tek tek tartım işlemini yerine getirmesi gerekmektedir. Ancak bu işlemler gerçekleştirildikten sonra elinizdeki hurdalar için alacağınız bedel net olarak belirlenmiş olacaktır. Elinizdeki hurdaları ederlerinden çok aşağı fiyatlarda satmamak veya daha farklı mağduriyetler yaşamamak için güvenilir bir hurdacı firması ile iletişim kurmanız sizin faydanıza olacaktır.  Elinizdeki hurdaları elinizden çıkarmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek bu işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız önce hurdaların ederini belirlemekte sonrasında ise hurdaların taşınmasının sağlanması için gerekli planlamaları yaparak hurdaları sizden teslim alıp geri dönüşüm tesisine götürmektedir.

 

Ankara Hurdacı Nereden Bulurum

Ankara hurdacı nereden bulurum sorusunun cevabı için uzun uzun düşünmenize artık hiç gerek olmamaktadır. Bu noktada firmamız tüm müşterileri için oldukça ulaşılabilir durumdadır. Eskiden olduğu gibi elinizdeki hurdaları uzun süre depolamanız ve onları geri dönüşüme kazandırabilmek için uzun bir zaman beklemeniz gerekmektedir. Elinizdeki hurdalardan kurtulmanız için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Böylece evinizdeki ekstra boş alanları veya bodrumda size sunulan alanları hurda ürünleri depolayarak işgal etmek zorunda kalmayacak hurda ürünlerinizden çok kısa bir sürede kurtulabileceksiniz.

 

 

 Karton Hurda Satmak İstiyorum Diyorsanız En Doğru Adres Biziz 

Ankara halkının en iyi hurdacılar ekibi olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Ankara hurdacılar artışı işinde en köklü firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Geri dönüşüm endüstrisindeki üretim ve kullanım çeşitliliği göz önüne alındığında, karton atıkları en yaygın atıklardan biridir. Her yıl milyonlarca ton kağıt ve türevleri üretilmekte ve çevremize ciddi zararlar verilmektedir. Ankara hurdacılar arasında karton ve kağıt türevleri en çok şu ürünlerden çıkmaktadır; karton ve kağıt ambalajları, tek kullanımlık tabak ve bardaklar, tüpler, tekstil, sanayi, ulaşım ve daha birçok alanda yaygın olarak tek kullanımlık kartonlar kullanılmaktadır.
 
Kullanılmış karton atıklar geri dönüştürülerek hammaddeye dönüştürülerek her yıl milyonlarca ağacın kesilmesini önlüyor. Ankara'da hurdacı işi yapan firmamız, karton atıklarınızı güncel fiyatlarla alıp satıyoruz. Firmamız, diğer hurda ürünlerinde elbette ki almaktadır. Geri dönüşüm konusunda son derece hassas olmakla birlikte, işimizi saygıyla yapıyoruz. Güvenilir ekibimiz sayesinde Ankara'da hurdacı firması olarak kaliteden ödün vermemek ilkemizdir.

 

Hem kaliteli hem de profesyonel anlamda geniş bir alanda hurdacılık işi yapıyoruz. Ankara'da tüm yakın mesafelerde bizzat giderek Ankara hurdacı olarak piyasaya öncülük etmekteyiz. Firma olarak kağıt, karton, gazete, koli, nikel demir, plastik, bakır ve alüminyum gibi metal çeşitlerinin alımını ve satımını yapmaktayız. Aynı zamanda sadece hurdacı olarak değil; bunun yanında bina yıkım veya fabrika söküm hizmetleri de vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için hurdacı telefonu aradığınız noktada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 Ankara Hurdacılık Hizmetlerimiz

 Hurdacılık alanında son derece kaliteli hizmetler sunan firmamız aynı zamanda  Ankara’da hurdacı alanında gelişmeler sağlamıştır. Bu gelişmeler ve hizmetler; geri dönüşüm hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda topladığımız atıkları yeniden işleyerek tekrar kullanılabilir hammaddeler oluşturulmaktayız. Bu noktada Ankara’da hurdacı olarak şehirde oluşan çöp yığınlarını bu yöntemi kullanarak ekonomiye kazandırmaktayız. Hem de çevre temizliğini de sağlanmış oluyoruz. Birçok farklı gelişmiş ülkelerde geri dönüşümün çok fazla faydası bulunmaktadır. Bu durumda firmamızın hurdacılar sektörü olarak geri dönüşümünü sağladığı başlıca maddeler ise;

 

 

Olmaktadır. Bunların yanında bilgisayar parçaları, çamaşır makinesi, cep telefonu, buzdolabı ve benzeri beyaz eşyalar; elektronik aletler bunların tüm parçaları hurda alımı sonrası tekrardan geri dönüşüm yapılabilir.

 

 Hurda Maddeler Alımı

 

 Ankara merkezli olan firmamız Ankara hurdacılar alanında hurda çeşitlerini bulunduğunuz adresten bizzat gelerek, hurda alımı yapmakta ve bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz Ankara hurdacı olarak ekonomik kaynaklarımızın dışarıya çıkışını önlenmektedir. Ayrıca; hurdacı alanı imalat veya üretim alanlarında ihtiyaç duyulan maddelere işletmelerin daha hızlı ve kolay bir şekilde erişilmesini sağlamaktadır.

 

 Her türlü kullanılmış atık kablo bedelini peşin ödeme yaparak satın alınmaktayız. Ankara'nın hurdacısı olan ve sektörde varlığını hissettiren firmamız istenilen adreslerden kablo satın alımı yapmaktadır. Kablo hurdası genel itibarı ile büyük oranda bakır barındırdığı için değerli atıklar sınıfında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu değerli atıkları satın alarak, geri dönüşüm yöntemi ile ülkemiz ekonomisine tekrardan kazandırmaktayız.

 

 Ankara Hurdacı Fiyatları

 

 Firma olarak satın alma işlemlerini güncek fiyatlardan almaktayız. Tüm fiyatlandırmalarda dikkat ettiğimiz nokta kablo hurdası alımında hurdacılar olarak kabloların fiyatlandırmalarındaki farklılıklar olmaktadır. Sadece bakırdan üretilmeyen kablolar; metal oranı olarak kablo hurdasının fiyatını belirlemektedir. Bunun yanında kablonun içinde bulunan plastik kaplama oranı ve içerisindeki bakır tel oranı da fiyatı etkileyen faktörlerdir.

 

 Bu hizmetleri en uygun fiyatlı hurdacılar olarak hurda alımı  karşılığında bina yıkımı işleri yapmaktayız. Ankara genelinde her yere hizmet vererek Ankara hurdacılar alanında kendimize çok önemli bir yer edindik. Ankara hurdacı telefonu 24 saat hizmetinizdedir İstediğiniz saatte arayabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul hurdacı firma olarak gece gündüz demeden hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

Ankara hurdacı telefonu

 

Yazımızın PDF Haline Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.
https://www.hurdacietkin.com/dosyalar/2022/4/ankara-hurdaci-hurdaci-etkin_5042022172533.pdf

Ankara Hurdacı