Adalar Hurdacı

Adalarda Hurdacı

Hurda alımı ve satışı, hurda çeşitleri, hurda sınıflandırması, yüksek fiyattan hurda alımı ya da İstanbul hurdacı piyasası, hurdacı hizmet bölgeleri gibi İstanbul merkezli olmak üzere müşterilerin sık sık araştırdığı bu konuların tamamında nitelikli hizmet veren Hurdacı Etkin aracılığıyla elinizde biriken hurda yığınlarından bir an önce kurtulabilirsiniz. 
İstanbul hurdacı piyasası içinde ciddi anlamda kaliteli ve saygı çerçevesinde gelişen bir hizmet veren Hurdacı Etkin, İstanbul’un birçok farklı hizmet bölgesi içinde müşterileriyle ilgilenmektedir. Satın alacağı hurdaya yüksek değer biçmesi, kalite standartları içinde yaptığı görüşmeler sayesinde olumlu geri dönüşler alan Hurdacı Etkin, Adalar hurdacı piyasası içinde kalıcılığını sağlamış bir numaralı İstanbul hurdacısı olmaya adaydır. 

 

Kullanılmış ve işe yaramayacak kadar bozulmuş ya da miadını doldurmuş demir çelik nikel krom vb. maden parçaları, beyaz eşyalar, elektronik cihazlar ve plastikler hurda olarak adlandırılmaktadır. Bunları çevreden toplayıp işleyerek geri dönüşüme kazandıran kişi veya firmalar ise hurdacı olarak isimlendirilmektedir. Hurdacılar, son dönemlerde giderek önemi artan geri dönüşümün ilk basamağını oluşturan en önemli kahramanlardır. Ülke ekonomisine, özellikle ham madde bulmanın güçleştiği sektörlerde, katkıları büyük olmaktadır. Göründüğü kadar basit olmayan hurdaların araştırılarak bulunması, hurdalıklarda toplanması, özel işlemlerle ayrıştırılması, geri dönüşüm tesislerinde işlenmesi ve üretim için ihtiyaç duyan fabrikalara yönlendirilmesi profesyonel bir yaklaşım gerektirmektedir. İstanbul Adalar’da işinin bilincinde faaliyetlerini sürdüren firmamız hurdacılık alanında müşterilerini istediği her türlü güveni sağlamaktadır.

Adalar Hurdacı güçlü kadrosu, irtibatları ve çözüm odaklı yaklaşımı ile alanında aranan bir firmadır. Hurdalarından kurtulmak isteyen resmi ve özel kuruluşların yanında bireysel olarak talebi olanlara da hizmet vermektedir. Hurda eşya olarak sadece metal parçaları değil, elektronik hurdalar, soğutucu motorlar, beyaz eşyalar, pvc.ler, plastik masa sandalyeler vs de satın alınmaktadır. Evdeki eşyalarınızı çöp diye düşünmeyin, her eşyanın ekonomik değeri vardır. Bizimle iletişime geçin size ekspertiz göndererek elinizdeki hurdanın veya kullanmadığınız eşyanıza değer biçelim. Aldığımız hurda metaller ham madde olarak tekrar üretime katılmak üzere metal işleme tesislerimizde kesilerek küçültülmekte; balyalanmakta; öğütücülerle parçalanmakta; mıknatıs veya diğer ayrıştırma yöntemleri kullanılarak cinslerine göre ayrılmakta ve işleme tabi tutulmaktadır.

 

Adalar En Yakın Hurdacı

Adalar en yakın hurdacı olan firmamız her zaman yanınızda olarak yıllardır hizmet vermektedir. Yıllardır müşteri memnuniyetini önde tutararak çalışan firmamız profesyonel ve deneyimli personel kadromuz ile iş güvenliğini ön planda tutarak çalışmaktadır. Yapılan tüm işlemlerde (toplama, ayrıştırma, taşıma ve işleme) çevreye zarar verilmemeye özen gösterilmektedir. Sahip olduğumuz taşıma araçları, en iyi ve teknolojik iş makineleri, ayrıştırıcılar, geniş bir depolama ve saklama alanı ile hurdaların toplanması ve muhafazasında sektörde önemli referansları ve saat gibi işler bir yapıya kavuşmaktadır. Hurdacılıkta olmazsa olmaz olan sistemli, planlı ve programlı bir çalışma düzeni ve disiplini içerisinde tüm faaliyetlerimiz yürütülmektedir. Hurda alım hizmetlerimiz; paslanmaz hurda atıkları, döküntü haline gelmiş elektronik hurda, hurda haline düşmüş beyaz eşyalar, hurda akü, alüminyum hurda ve bakır hurda alımı ağırlıkta yürümektedir.

 

 

Adalar Hurda Fiyatları

Adalar, İstanbul’un hem turistler hem de halk tarafından fazlasıyla rağbet gören bir yeridir. Bu gördüğü rağbetin sonucu olarak sık sık ziyarete ve insan kalabalığına maruz kalan Adalar içinde ayrıca hurda ve hurdacı hizmeti veren Hurdacı Etkin’in burayı da hizmet bölgeleri içinde değerlendirmeye alması hurda piyasasını da hareketlendirmiştir. 
Rağbet ne kadar olursa fiyatlar ona göre şekilleneceği için hurda fiyatları hemen her hurdacı için farklılık gösterir. Adalar hurda fiyatları konusunda firmamızdan yardım veya danışmanlık hizmeti almak isterseniz 7/24 hurdacı telefonu üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 
Adalar hurda fiyatları da diğer her yerde olduğu gibi hurdayı oluşturan ürünlere göre ayarlanmaktadır. Bu ayarlamalar sonucunda hurdalarınıza her zaman hak ettiği değerleri biçen Hurdacı Etkin sayesinde hem hurdalarınızı sizden satın alıp çevre kirliliğinin önüne geçiyoruz hem de ekonomik olarak cebinize katkıda bulunuyoruz. 

Adalar hurdacı fiyatları; işini bilen hurdacıdan almaya bakın. Her gün değişken bir yapıda seyreden hurdacı sektöründe bilinen en yüksek fiyatı almak istiyorsanız size bir telefon kadar uzağız. Hurdalarınız değerini belirleyene ekspertiz ekibimiz size en uygun fiyatları vermektedir. Küçük büyük bütün hurdalarınız anlaştığımız takdirde yerinde ücreti nakit olarak ödenmektedir. Hurdalarınız bulunduğu yerden güçlü taşıma araçlarımızla alınarak, sizi hiçbir zahmete sokmadan, hurda işleme tesislerimize getirilmektedir. Bizimle sürekli çalışmak isterseniz, mevcut hurdalık alanınıza ölçülerine uygun konteynerleri önceden bırakarak çevre temizliği sağlanmakta ve görüntü kirliliği önlenmektedir. Aradığınızda gelerek hurdalarınız keşiflerini ücretsiz yapıyor, değerini belirliyor ve hurdanıza bir değer belirleyerek hemen teklifimizi yapıyoruz. Hurda alım fiyatları, metallerin veya hurdanın cinsine göre ayrı ayrı belirlenmektedir. Kabul etmeniz halinde hemen anlaşmayı yapıyor ve harekete geçiyoruz.

 

Adalar Hurdacı Telefonu

Hurdacı Etkin’in İstanbul’un hemen her yerinde aktif olarak çalışıyor olması sonucunda günün her saatinde ulaşılabiliyor olması gerekmektedir. Müşteri trafiğinden kullandıkları hurdacı telefonu ve müşteri hizmetleri bağlantılarının kuvvetli olmasıyla sağlıklı bir şekilde sıyrılan Hurdacı Etkin, arayan her müşterisine büyük bir ilgiyle karşılık vermektedir. Adalar hurdacı telefonu ya da hurdacı iletişim bilgileri diye arattığınız zaman arama motorunuzun üst sıralarında sizi karşılayan Hurdacı Etkin ile hurda çeşitleri, hurda alımı ve satışı, yüksek fiyattan hurda alımı, hurdacı telefonu gibi birçok konuda irtibata geçmeniz gerekiyorsa iki kere düşünmeden arayabilirsiniz. Hurdacı Etkin, 7/24 hurdacı olarak hizmetinizde olmaktan onur duyuyor. 

Adalar hurdacı nereden bulurum demeyin. Biz talep ettiğiniz her an 7/24 yanınızdayız. Firmamıza telefonla veya internet üzerinden, hiç tesislerimize gelmeden, kolaylıkla ulaşabilir ya da tesislerimize gelerek taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Adresinize giderek yaptığımız keşif, ayrıştırma ve taşıma işlemlerinde ücret alınmamaktadır. İsterseniz hak edişleriniz anında nakit ödenmekte ya da hesabınıza hemen aktarılmaktadır. Daha iyisi can sağlığı. Temiz bir hurdalık, güvenli yükleme ve nakliye ile anında ödeme. Biz hemen yakınınızdayız.

 

 

Yazımızın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.hurdacietkin.com/dosyalar/2022/3/adalar-hurdaci-hurdaci_10032022180803.pdf

İstanbul Hurdacı